حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران در تیدا تایپ


تیدا تایپ معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات تیدا تایپ و نیز راهکارهای تیدا تایپ  برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت تیدا تایپ توضیح داده شده است.


محتویات این سند


این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که تیدا تایپ از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده تیدا تایپ از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران تیدا تایپ را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود.

 برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها


شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت  تیدا تایپ  اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار  تیدا تایپ  قرار می دهید.

پس از ورود به سایت  تیدا تایپ  شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات  تیدا تایپ  نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

 تیدا تایپ  کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.

 تیدا تایپ  به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت  تیدا تایپ  اطلاعاتی از قبیل IP شما برای اینکه از آخرین ورود خود به حساب مطلع شوید را جمع آوری و به صورت امن نزد خود نگهداری می کند. ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت  تیدا تایپ  تغییر دهید.

 این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در  تیدا تایپ  آن ها را در سایت  تیدا تایپ  وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد  تیدا تایپ  ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…

شما می توانید به طور کامل از  تیدا تایپ  و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از  تیدا تایپ  حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.محدودیت دسترسی به اطلاعات

 تیدا تایپ  دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات  تیدا تایپ  یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.

 تیدا تایپ  جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره میکند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نیستند؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.

امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد.  تیدا تایپ  تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. 

بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما)  تیدا تایپ  مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.سایت های لینک شده

این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینك”) پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت  تیدا تایپ  نیستند و  تیدا تایپ  در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی  تیدا تایپ  نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.


تغییرات در این سیاست ها

 تیدا تایپ  حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سایت  تیدا تایپ  خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .


پرسش ها و پیشنهادها

در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم  تیدا تایپ  در میان بگذارید.
تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

تغییرات در این برگه بسیار کم صورت می گیرد، با این وجود در صورت انجام تغییرات جدید در سایت، ما آن ها را در این صفحه اعمال خواهیم نمود.روش های پرداخت در تیدا تایپ:

کاربران محترم سایت تیدا تایپ می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده 2 روش زیر پرداخت کنند 


1) از طریق همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب

2)  از طریق شارژ کیف پول خود در سایت مزایای کیف پول الکترونیکی چیست ؟

با شارژ کیف پول الکترونیکی کاربران میتوانند از مزایای بسیار زیادی مانند سرعت و سهولت انجام تراکنش‌های مالی برخوردار شوند 


کاربران محترم میتوانند درصورت داشتن درخواست برداشت باقیمانده موجودی کیف پول با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایند 
قابل ذکر است ثیبت نام شما در تیدا تایپ به منزله قبول تمام وقانین و مقررات تیدا تایپ میباشددر صورت هر ابهام و سؤال، می‌توانید به ما اطلاع دهید و پاسخ خود را دریافت نمایید.