* برای ارسال سفارش لطفاً از منوی «ارسال سفارش»اقدام به ثبت نام در سایت و پروژه های خود را برای ما ارسال نمایید.؛ ؛ تیم پشتیبانی ما به سرعت سفارش شما را بررسی کرده و هزینه آن را برآورد و به اطلاع شما خواهند رسانید، سپس بعد از تعیین مبلغ در سیستم شما اقدام به واریز هزینۀ پیش‌پرداخت سفارش از طریق منوی «پرداخت هزینه سفارش» اقدام، خواهید کرد؛ بعد از واریز هزینه، سفارش شما به تیم کاری تیدا تایپ ارجاع داده شده و در سریعترین زمان ممکن به‌صورت شبانه‌روزی آماده خواهد شد؛ بعد از آماده شدن سفارش به شما اطلاع رسانی خواهد شد ، در این مرحله شما بایستی مابقی هزینۀ سفارش را پرداخت کرده تا فایل سفارش برایتان ارسال گردد.

– سفارش‌های خود را می‌توانید به‌صورت عکس، اسکن، پی‌دی‌اف، فایل و … برای ما ارسال کنید. توجه داشته باشید درصورتی که فایل های شما به صورت عکس میباشد عکس ها را برای انجام دقیق و سریع تر سفارش شماره گذاری کرده و درصورت امکان به صورت zip شده برای ما ارسال نمایید.

– مبلغ پیش‌پرداخت برای سفارش‌ها ۶۰ درصد مبلغ کل سفارش می‌باشد و ۴۰ درصد باقیمانده در زمان آماده شدن سفارش و قبل از تحویل فایل نهایی اخذ خواهد شد و بعد از تسویۀ کامل صورتحساب فایل سفارش برایتان ارسال خواهد شد

– تمامی سفارشات شما توسط مجموعه‌ای از بهترین و حرفه‌ای‌ترین تیم‌کاری انجام می‌شود و کیفیت تمامی کارها تضمین شده است؛ و در صورت بروز هرگونه ایراد و اصلاحی به سرعت توسط تیم ما برطرف خواهد شد.

– چنانچه سفارش خاصی مد نظرتان هست که تعرفه آن را در قسمت تعرفه خدمات مشاهده نمی‌کنید کافیست از طریق منوی ارسال سفارش، مشخصات سفارش خود را برای ما ارسال کنید تا به سرعت کارشناسان ما مورد بررسی قرار داده و برآورد هزینه آن را به اطلاعتان رسانند و در صورت رضایت و توافق، سفارش را برایتان انجام دهیم.

– توجه داشته باشید تیدا تایپ برای راحتی شما کاربران محترم دریافت فایل های شما را به چند صورت میسر کرده است. به اینصورت که شما میتوایند هنگام ثبت پروژه تیک ارسال از طریق  تلگرام و واتساپ به شماره 09386818252 و یا ایمیل به آدرس tidatype@gmail.com  یا از طریق آپلود فایل ارسال لینک آپلود شده به‌صورت ۲۴ساعته اقدام به ارسال فایل های خود نمایید.

با سپاس فراوان - مدیریت تیدا تایپ